top of page

Drzwi wewnętrzne z Kołobrzegu

Drzwi wewnętrzne często traktowane są nieco po macoszemu – większość osób zdecydowanie więcej uwagi poświęca drzwiom zewnętrznym, a także tym mającym spełniać określone role, jak np. drzwi przeciwpożarowe czy techniczne. To duży błąd, bowiem drzwi wewnętrzne są równie istotne, stanowią nierozerwalną część wyposażenia i wystroju wnętrza, mają na nie niebagatelny wpływ. Modne drzwi wewnętrzne sprawiają, że dana przestrzeń nabiera zupełnie nowego, wyjątkowego wyrazu.

Zrzut ekranu 2022-01-18 o 14.25.53.png

DRE

DRE Sp. z o.o. to firma, która ma swoją siedzibę w Gronowie Górnym, niedaleko Elbląga. Jest spółką prywatną z całkowicie polskim kapitałem, powstałą w 1991 r. Od początku swojego istnienia zajmowała się produkcją i dostarczaniem artykułów i usług dla przemysłu meblarskiego w kraju i za granicą. Główna działalnością firmy jest produkcja frontów meblowych (MDF/PVC, MDF/PVC patyna) do produkcji wszelkiego rodzaju mebli, szczególnie kuchennych, wszelkiego rodzaju profili i listw meblowych.

Porta

Drzwi Porta są jednymi z najczęściej wybieranych jakie są dostępne w naszych salonach sprzedaży. Obszerna kolekcja modeli tego producenta powoduje, że każdy znajdzie swój design. Tym bardziej, że zakup stolarki drzwiowej do mieszkania lub domu nadaje ton całemu wnętrzu, w którym przychodzi nam mieszkać.

Zrzut ekranu 2022-01-18 o 14.24.44.png
Zrzut ekranu 2022-01-18 o 14.28.20.png

Pol-Skone

Drzwi Pol-Skone znajdują się w naszej ofercie od początku istnienia. Stanowią trzon naszej oferty. Są bardzo chętnie wybierane przez naszych Klientów, zarówno indywidualnych, jak i tych większych. Bogata oferta Producenta sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie.

Erkado

Firma ERKADO specjalizuje się w szczególnej profesji jaką jest produkcja drzwi. ERKADO proponuje Państwu bogaty wybór zarówno drzwi wewnętrznych płytowych w technologii STANDARD, SOFT, ramiakowych STILE oraz hybrydowych TWIN oraz  zewnętrznych, które charakteryzują się niepowtarzalnym stylem, dopracowanymi detalami oraz najwyższą jakością wykonania. 

Zrzut ekranu 2022-01-18 o 14.30.49.png

Invado

Drzwi Invado obecnie oferowane są nie tylko na rynek polski, ale producent eksportuje je do wielu krajów Europu, Azji i Ameryki północnej. Dlatego w ofercie znajdują się nowoczesne rozwiązania.

W ofercie firmy INVADO znajdują się skrzydła wewnętrzne modułowe, płaskie, szklane, techniczne i łamane. Każda grupa dzieli się na wiele kolekcji. Dlatego z łatwością dopasujemy je do Twoich potrzeb. Firma dba o to, aby w ofercie pojawiały się nowości. Dopasowuje design do najnowszych trendów.

Zrzut ekranu 2022-01-18 o 14.35.44.png

Inter Door

Zrzut ekranu 2022-01-18 o 14.32.03.png

Drzwi Inter Door to natura w czystej postaci. Rodzinna firma z doskonałym zespołem fachowców od obróbki drewna tworzy swoje produkty już od 1990 roku. W produkcji drzwi wykorzystuje tylko naturalne materiały. Przede wszystkim drewno.

Producent przez lata działalności opracował własną konstrukcję drzwi. Konstrukcja ta jest wytrzymała i posiada odpowiednie właściwości akustyczne. Przy tym opiera się na 100% drewnie przekształconym w trwały MDF.

Intenso

Zrzut ekranu 2022-01-18 o 14.37.43.png

Drzwi Intenso (Intenso Doors) produkuje swoje wyroby w oparciu o wysoko zaawansowany park maszynowy. Oczywiście również w oparciu o doświadczenie i wiedzę swoich pracowników. Dlatego daje gwarancję wysokiej precyzji i powtarzalności swoich produktów.

Drzwi tego producenta to gwarantowana jakość skrzydeł i ościeżnic. Firma wciąż skupia się na dalszej poprawie jakości i skróceniu czasu produkcji. Przy okazji, co ważne, dba o inwestycje w innowacyjne technologie i ochronę środowiska.

Voster

Drzwi Voster są produkowane nieprzerwanie od 1996 roku. Najpierw pod marką Drewno-Hurt, a od 2012 roku pod marką Voster. Obecnie firma specjalizuje się w produkcji stolarki drzwiowej, przede wszystkim w produkcji skrzydeł ramowych i płytowych. W asortymencie znajdziemy również  skrzydła szklane, okleinowane, lakierowane wraz z ościeżnicami oraz systemy przesuwne. Firma zapewnia również akcesoria uzupełniające (progi, klamki, opaski maskujące, itd).

Zrzut ekranu 2022-01-18 o 14.39.09.png
bottom of page