top of page

Moskitiery Kołobrzeg

Doskonałe zabezpieczenie przed insektami. 

Moskitiera ramkowa

Moskitiera Ramkowe 

Tradycyjna moskitiera montowana na ramie okna. Zamontowana na stałe z możliwością ściągnięcia. 

Moskitiera na zawiasach

System moskitiery drzwiowej na zawiasach doskonale zabezpieczy wnętrze pomieszczeń przed dostępem owadów. Dzięki zastosowaniu zintegrowanej ościeżnicy moskitierę montuje się niezależnie od okna, we wnęce otworu okiennego

Moskitiera balkonowa
Moskitiera przesuwna

Moskitiera zig-zak

Moskitiery plisowane są systemem, który przebojem zdobywa polski rynek. Plisowanie sprawia, że cały pakiet po zsunięciu nie zajmuje praktycznie miejsca w świetle drzwi lub okien. Oferowane moskitiery mogą być zamontowane we wnękach okiennych lub bezinwazyjnie na ramie okna. 

Moskitiera zwijana 

System moskitiery zwijanej okiennej to doskonałe i niezwykle szczelne rozwiązanie zabezpieczające wnętrze przed obecnością insektów z możliwością zamykania i otwierania w dowolnej chwili. Moskitiera zwijana dzięki niewielkiej skrzynce doskonale wpasuje się doskonale w każdą wnękę lub okno, a przy okazji zaspokoi potrzeby użytkowników, którzy nie chcą stosować moskitiery stałej. 

Moskitiera zwijana
Moskitiera do okien dachowych

Moskitiera do okien dachowych

System moskitiery zwijanej to nowoczesne i bardzo funkcjonalne rozwiązanie zaprojektowane głównie z myślą o montażu na oknach dachowych. 

bottom of page