top of page

           Nazywam się Daniel Dąbrowski. Cieszę się ogromnie, że zaglądasz na stronę mojej firmy. Od urodzenia jestem związany z Kołobrzegiem, ale wychowałem się w po bliskim Korzystnie. 

          Od zawsze fascynowałem się inżynierią a w szczególności budownictwem. Co za tym idzie moja droga zawodowa była związana z branżą budowlana a w szczególności oknami i drzwiami, bramami i pokrewnymi tematami, które wiążą się z zamykaniem stanu deweloperskiego inwestycji budowlanych.

W tym roku mija 25 lat od rozpoczęcia pracy w tej dziedzinie a na przestrzeni tych lat zajmowałem się praktycznie wszystkimi zagadnieniami z nim związanymi. 

Pracę swą zacząłem w Fabryce okien Brokat swego czasu największej firmie okiennej w Polsce na linii produkcyjnej okien PCV i Aluminium. Tak się złożyło, że miałem możliwość zaznajomienia się z każdym etapem produkcji okien. Od cięcia profili poprzez zgrzewanie, okuwanie czy szklenie na stanowisku produkcji nietypowej kończąc. Po 4 latach pracy na hali produkcyjnej awansowałem do działu serwisu, gdzie poznałem bardzo szczegółowo zagadnienia okienne i nie tylko. Nic mnie tak nie nauczyło okien jak praca w tym dziale. W między czasie pracowałem tez jako monter okien.

IMG_0548.heic

Po tym okresie objąłem stanowisko szefa serwisu w fabryce okien drewnianych Drewexim w Koszalinie, aby po krótkim czasie objąć tam stanowisko szefa produkcji.  Ciekawe doświadczenia w czasie, którego poznałem tajniki stolarstwa okiennego i do dziś uważam, że okna drewniane to najpiękniejsze okna jakie można sobie wymarzyć. 

Po paru latach wróciłem do Kołobrzegu do tutejszej Fabryki Okien Amberline. Początkowo pracowałem jako osoba nadzorująca sieć handlową i bardzo miło wspominam ten okres, bo dane mi było poznać wspaniałych ludzi w tej branży w prawie każdym kraju Europy i świata od Polski poprzez Irlandie, Hiszpanie, Szwajcarię, Niemcy, Włochy, Francje na Katarze kończąc. 

Ostatnie 7 lat pracy spędziłem w dziale Obsługi inwestycji. Zajmowałem się tam realizacja dużych inwestycji budowalnych. Począwszy od współpracy z architektami poprzez prowadzenie negocjacji handlowych i prawnych do projektowania i nadzorowania procesu tworzenia i realizacji obiektów wielorodzinnych i Hoteli. Najbardziej prestiżowe i ambitne projekty przy realizacji których brałem udział to budynek Czarna Perła w Szczecinie, Hotel Puro w Gdańsku, Osiedle w Międzywodziu Seaside czy budynki na Osiedlu SOHO w Warszawie i wiele wiele innych.

Teraz zdecydowałem o realizacji swoich celów zawodowych na własny rachunek i otworzyłem firmę Vitreos. Zajmuję się tym co robiłem przez ostatnie lata, czyli kompleksowym zaopatrywaniem inwestycji w materiały budowlane. 

   Moja największą przewagą nad konkurencją jest to, że jako właściciel firmy osobiście nadzoruje i dbam o najwyższą jakość zarówno obsługi jak i towaru. Szczególną uwagę poświęcam opiece klienta już po dokończeniu transakcji. 

Moim mocnym punktem jest też to, że posiadam bardzo dużą wiedzę wykonawczą i potrafię ją wykorzystać w służbie klientowi. Pomogę wybrać odpowiedni produkt. Sposób jego montażu. Podpowiem co ważne a czym nie należy się kierować przy wyborze systemów czy to okiennych czy drzwiowych, rolet, bram, ogrodzeń, tarasów i wielu wielu innych niezbędnych przy wykonywaniu inwestycji materiałów oraz rozwiązań. 

Jako jedyna firma okienna w Kołobrzegu na Twoje życzenie wykonam projekt wykonawczy w środowisku CAD dotyczący zamówienia. Dla ogrodów zimowych czy innych zamówień przestrzennych wykonuje projekt w bryle 3D.

Wielką zaletę, którą z pewnością docenicie jest moja polityka cenowa. Jako że sam posiadam niezbędna wiedzę i umiejętności nie muszę zatrudniać firm zewnętrznych lub personelu do realizacji zadań czy to projektowych czy obsługowych przy transakcji więc mogę zaproponować ten sam wysokiej jakości produkt za korzystniejszą cenę.  

 

Ostatni, ale nie mniej ważny argument, dla którego warto nawiązać ze mną współpracę jest moja oferta sprzedażowa. 

Jestem w stanie Ci zaoferować kilkadziesiąt typów okien pcv drewnianych aluminium i drzwi. Od tradycyjnych do dachowych. Kilkanaście rodzajów bram i ogrodzeń, tyle typów rolet czy roletek materiałowych. Ogromny wybór drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, parapetów, tarasów i wiele wiele innych artykułów niezbędnych przy budowaniu domu czy remoncie mieszkania. To wszystko zamówisz w jednej firmie co w przyszłości ułatwi obsługę zarówno konserwacyjną jak i posprzedażowa. Jedna gwarancja, jeden kontakt, jedno miejsce zakupu. 

Dzięki mojemu ogromnemu doświadczeniu nie boję się wyzwań i podejmuję się najtrudniejszych i najambitniejszych projektów. Z drugiej strony każde nawet najmniejsze zamówienie traktuje wyjątkowo a satysfakcja klienta jest dla mnie największą nagrodą. Moim celem jest to, że decydując się na współpracę ze mną zapomnisz o problemach związanych z budową w zakresie obsługiwanych przeze mnie zamówień. 

Zapraszam więc do mojego salonu.

Moja misja

Chcę służyć moim klientom swoją wiedzą i doświadczeniem. Podzielić się swoją pasją.  Zapewnić im najwyższa jakość obsługi w szczególności tej po zawarciu transakcji. 

Wizja

Stały rozwój osobisty. Wprowadzanie do oferty nowoczesnych innowacyjnych rozwiązań technologicznych i produktowych. Chcemy stać się lokalnym liderem nowoczesnej stolarki.

bottom of page