top of page
Szukaj
  • Daniel Dąbrowski

Ja

Zaktualizowano: 29 sty 2022


Witajcie Kochani!

Cieszę się, że zaglądacie na moja stronę. Przedstawiać się już nie będę, bo wszystko napisałem w zakładce - o mnie-.


Mam na imię Daniel i postanowiłem poprowadzić bloga o stolarce okiennej i nie tylko.


Chciałbym przybliżyć Wam z perspektywy fachowca zagadnienia którymi warto się kierować przy wyborze czy to okien czy to bram oraz rolet. Postaram się to zrobić w prosty i zrozumiały sposób a poruszę tematy które Was interesują a na spotkaniach z wykonawcami nie usłyszycie prawdy, bo albo maja wiedzę z wąskiej specjalizacji albo wolą przemilczeć pewne sprawy lub specjalnie prowadzą rozmowę w sposób nakierowujący inwestora na swój produkt. To jest oczywiście zrozumiałe, ale ja chciałbym rozmawiać z Wami w innym bardziej szczerym tonie i do tego będę dążył.


Oczywiście moim celem jest pokazać, że warto mi zaufać ze względu na wiedzę i doświadczenie i to mi zlecić wykonanie interesujących Was produktów. Nie ma co się czarować robię to dla mamony (jeśli handlowiec twierdzi inaczej to po prostu ściemnia i nie warto mu ufać ;)), ale też dla własnej satysfakcji. Zajebiscie mnie cieszy zadowolenie klienta co z kolei przekłada się na moją satysfakcje.


Faktycznie okna i pochodne to dla mnie fajna zabawa a szczególnie cieszą mnie skomplikowane projekty, których boja się podjąć inni wykonawcy i w tą stronę chce rozwijać swoją firmę. Zdaje sobie sprawę, że przede mną długa droga, ale posiadam wszystkie narzędzia oraz zdeterminowanie, aby na Kołobrzeskim rynku stać się taką firmą.

Jeśli potrzebujesz czegoś trudnego i nowoczesnego to do Daniela. :)


Więc będę tu sobie pisał i mam nadzieje, że będziecie to czytać i pomogę komuś przy wyborze materiałów do swojego wymarzonego domu.

Hejka!!!


171 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page