top of page

     Dotychczas użycie taśm, regulujących przepływ pary wodnej było najskuteczniejszą metodą szczelnego montażu okien. Nowością w ofercie Würth Polska jest farba EURASEAL U o takim samym działaniu. Podobnie jak taśmy uszczelniające – zabezpiecza połączenie wykonane z piany montażowej, zapobiegając zjawisku kondensacji pary wodnej i zawilgoceniu piany.

      Powłoka EURASEAL U pozwala na odprowadzanie wilgoci z połączenia mur-okno (mur-drzwi) w każdych warunkach temperaturowych, dzięki zmieniającej się wartości współczynnika przepuszczalności pary wodnej Sd. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest bardzo prosta aplikacja – wystarczy pomalować pędzlem utwardzoną warstwę piany.

     Po naniesieniu EURASEAL U, na powierzchni piany powstaje bezszwowa, wodoszczelna powłoka o zmiennej wartości oporu dyfuzyjnego. Wysoka elastyczność zapewnia kompensację ruchów termicznych i konstrukcyjnych elementów budowlanych oraz szczelne mostkowanie drobnych rys i spękań. Farba charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do większości podłoży budowlanych, a także do PVC i powlekanego aluminium.

Kontakt

Zapleczna 7D/14A 78-100 Kołobrzeg

690 107 547

  • Facebook

Dziękujemy za przesłanie!

Window Closeup
bottom of page